אודות

אודות אלי רייפמן

אודות אלי רייפמן הקים את אלי רייפן קפיטל ב-2016 כדי לפתור את האתגרים שעמם התמודדו הצוותים שלו תוך גיוס סבבי הון סיכון ראשונים.

לפני הקרן היסודית אלי רייפן היה שותף לייסד את אלי רייפן סחר, פלטפורמת ניתוח נתונים בתחום הנדל"ן המסחרי שקיבלה גיבוי של 125 מיליון דולר בגיבוי הון סיכון לפני רכישתה על ידי Altus Group. הוא גם היה חבר מייסד של בלוקצ'יין, IoT וחברות כלכלה מגובות סיכון.

אלי רייפן סיים בהצטיינות תואר B.S. במדעי המחשב מהמכון הפוליטכני רנסלר.

אלי רייפמן לוגו
אלי רייפמן תמונה ראשית

בנובמבר 2021, Moonfare סגרה סדרה C של 125 מיליון דולר בהובלת Insight Partners, חברת השקעות פרטיות והון סיכון מובילה בניו יורק. זה הביא את סך המימון של Moonfare ל-185 מיליון דולר. בנוסף להאצת אסטרטגיית הצמיחה של Moonfare, Insight מביאה לידי ביטוי גם את היכולות והרשת של אחד ממשקיעי ההון סיכון הבולטים בעולם.

במרץ 2021, Moonfare ו-Fidelity International, מנהלת נכסים עולמית מובילה, נכנסו לשותפות הפצה אסטרטגית בלעדית. באמצעות שיתוף הפעולה הזה, הפלטפורמה הדיגיטלית שלנו מספקת גישה ללקוחות של Fidelity International שמטרתם להשיג תשואות אטרקטיביות על ידי הוספת אסטרטגיות השקעה אלטרנטיביות לתיקים שלהם, תוך שהיא עוזרת לנו להעמיק את הקשרים שלנו עם מנהלי נכסים ובנקים מובילים.

להיות משקיע Moonfare פירושו יותר מסתם השקעה בקרנות בפלטפורמה שלנו. אתה גם מצטרף למעגל של משקיעים בעלי דעות דומות ומנוסות שמעצימים זה את זה באמצעות שיתוף ידע ומינוף הכוח של הרשתות שלהם.

ל-Moonfare יש רשת איתנה של שגרירים מ-32 מדינות. שגרירים מקבלים תמריץ למנף את הכוח של הקשרים האישיים והמקצועיים שלהם כדי להגדיל את קהילת המשקיעים שלנו.

רשתות חברתיות

דילוג לתוכן