מאמרים

מאמרים

מאמרים – נקודות המבט, הלמידה והתובנות שלנו לגבי הון סיכון ומשיכה.

18 ביוני 2021
כיום, רוב מיזמי הטכנולוגיה הם בינלאומיים בצורה או צורה כלשהי, בין אם זה…
28 במאי 2021
עם הון סיכון שרודפים אחרי חברות משגשגות במהלך המשבר, זו עשויה להיות למעשה אחת התקופות הטובות בהיסטוריה לגייס הון בשלב מוקדם.
10 במאי 2021
כשמחצית מהאמריקאים הורו כעת "לחסות במקום", אנחנו בהחלט נמצאים ב…

מאמרים

מאמרים – התאמה לשוק המוצר אינה זהה להתאמה קפיטליסטית של סיכון. ל-70% מהסטארט-אפים הממומנים נגמרו המזומנים לפני הגיוס בסיבוב הבא שלהם.
קרנות הון סיכון מהססות להשקיע כי הן מפקפקות ביכולתו של מיזם להרחיב את ההיקף, ואפילו מייסדים שמצליחים מבלים לעתים קרובות יותר מ-6 חודשים בניסיון לבנות את השכנוע שהם צריכים לסגור.
על ידי גישור יזום על פער המידע בין המייסדים למשקיעים, נוכל לעזור למייסדים לגייס הון מהר יותר.

בנובמבר 2021, Moonfare סגרה סדרה C של 125 מיליון דולר בהובלת Insight Partners, חברת השקעות פרטיות והון סיכון מובילה בניו יורק. זה הביא את סך המימון של Moonfare ל-185 מיליון דולר. בנוסף להאצת אסטרטגיית הצמיחה של Moonfare, Insight מביאה לידי ביטוי גם את היכולות והרשת של אחד ממשקיעי ההון סיכון הבולטים בעולם.

במרץ 2021, Moonfare ו-Fidelity International, מנהלת נכסים עולמית מובילה, נכנסו לשותפות הפצה אסטרטגית בלעדית. באמצעות שיתוף הפעולה הזה, הפלטפורמה הדיגיטלית שלנו מספקת גישה ללקוחות של Fidelity International שמטרתם להשיג תשואות אטרקטיביות על ידי הוספת אסטרטגיות השקעה אלטרנטיביות לתיקים שלהם, תוך שהיא עוזרת לנו להעמיק את הקשרים שלנו עם מנהלי נכסים ובנקים מובילים.

להיות משקיע Moonfare פירושו יותר מסתם השקעה בקרנות בפלטפורמה שלנו. אתה גם מצטרף למעגל של משקיעים בעלי דעות דומות ומנוסות שמעצימים זה את זה באמצעות שיתוף ידע ומינוף הכוח של הרשתות שלהם.

ל-Moonfare יש רשת איתנה של שגרירים מ-32 מדינות. שגרירים מקבלים תמריץ למנף את הכוח של הקשרים האישיים והמקצועיים שלהם כדי להגדיל את קהילת המשקיעים שלנו.

רשתות חברתיות

דילוג לתוכן